Avea Hediye İnternet Gönderimi!

Muhammet Fatih P. |

0537*** Avea operatörü kullanıcısıyım. 9 eylül tarihinde online işlemler menüsünden başka numaraya hediye internet gönderdim. Göndermiş olduğum internet kendi kotamdan düşmedi. Müşteri hizmetlerini aradığımda bana harici bir fatura olarak yansıtılacağını bildirdiler. Benim kendi internet kotamdan yeterli iken, bana fahiş bir rakama internet paketi verdiler.

Tekrar interneti iptal ettirmek istediğimde, iptali mümkün olmadığını söylediler. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Mağduriyetim giderilsin.

Etiketler :

İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  10:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.09.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Eylül
  08:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş