Avea Hediye 250 MB Ve SMS Kullanılamıyor!!

Tuğra Ö. |

Bugün Avea' dan hattıma 250 MB ve SMS tanımlandığına dair SMS geldi ancak internetimi açmama rağmen internet kullanamıyorum. Ayrıca sürpriz pakete katılmak için evet yazıp 6308' e yollayın diye mesaj geliyor ama herhangi bir paket yapamıyorum. Bu nasıl bir aldatmadır, açıklamanızı bekliyorum.

Etiketler :

Sim Kart Arıza SMS Hizmeti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tuğra Ö.
  03 Kasım
  01:15

  İlginize teşekkürler ancak" sürpriz pakete katılmak için evet yazıp 6308' e yollayın diye mesaj geliyor ama herhangi bir paket yapamıyorum". Bunun ile ilgili şikayetimi değerlendirip dönüleceği söylendi ama inceleme falan yok kayıtlarda var mesajda elimde ister iseniz kanıt olarak size bir ekran görüntüsü yollayabiliriim bu konuyla ilgili mesajı almadığım söyleniyor benim kendim icat ettiğim değil sizin bana yollayıp katılmak istememe rağmen olmayan bir kampanyayı yapmış gibi göstermenizdir.

 • 28 Ekim
  10:20

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş