Avea Hattımla İletişim Kuramıyorum!

Çağatay M. |

Son 2 aydır Avea hattımla ilgili olarak ciddi problemler yaşamaktayım. Görüşme esnasında sürekli olarak hattım insanların yüzüne kapanıyor. Ben özel bir bankanın yöneticisiyim. Görüşme esnasında her telefon kapandığında insanları tekrardan ararken utanıyorum. 2 veya bilemediniz 3 dakikalık görüşme yapabilmek için 10 defa insanları arıyorum.Bu durumla ilgili olarak hata kaydı aldılar ama hala bir geri dönüş yapmadılar. Artık dayanamıyorum en kısa zamanda bu sorun çözülmezse hattımı başka bir operatöre taşıyacağım.

Etiketler :

Bilgilendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağatay M.
  25 Şubat
  19:21

  Avea sorunumu çözmek için herhangi bir şekilde işlem yapmadı.

 • 25 Şubat
  14:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 04 Şubat
  12:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş