Avea Hattımla İletişim Kuramıyorum.

Burak S. |

Ben geçen ay Avea'dan faturalı hat aldım ve her yöne 500 diye bir tarifeyi kullanmaya başladım.Her yöne 500 tarifesi 33 tl iken benim faturam 118,00 tl geldi.Bugün Mecidiyeköy de 4 adet Avea bayisine gittim fatura ayrıntısını görebilmek için.Hiç biri sistemde gözükmeyeceğini söyledi.En son biri numara verdi.Dedim faturamı ödeyemediğim için hattım kapandı nasıl arayacağım. Başka bir numara verdi. Aradım ama telesekreter çıkıyor ve benim istediğim menü yok tuşlamalarda. Öğrenebildiğim tek şey faturamın 118 lira olduğu ve kredi kartı ile ödeyebileceğim.Ne müşteri temsilcisine bağlanabildim ne de fatura ayrıntımı öğrenebildim.Bir sorun olduğunda böyle süründürmeleri ayıp cidden.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Şubat
  14:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ocak
  10:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş