Avea Hattımla Görüşmelerim Kesintiye Uğruyor!

Burhan K. |

Hiçbir telefon görüşmem 60 dakikadan uzun sürmüyor. Tarifeyi satın alırken hiçbir yerde yazmayan bir kuralı uyguluyorlar, görüşmelerimi sınırlıyorlar.

Görüşmeler bazen süre sınırı olmaksızın kendiliğinden sonlanıyor. Operatörüm bu yönüyle de çok sıkıntı yaratıyor.

Özellikle son 1(bir) haftada görüşmeler hep kesiliyor. Bu sorunları benim gibi Avea kullanan bütün arkadaşlarımdan duyuyorum. Avea bizden aldığı ücretin karşılığı olan, olması gereken hizmeti sunamıyor.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burhan K.
  10 Mart
  19:00

  müşteri hizmetlerinin ilgili tutumundan dolayı memnunum. ancak çözüm tam anlamıyla sağlanmış değil.

  9 martta aradıklarında sorunun 7 mart itibari ile çözüldüğünü söylemelerine rağmen 8 martta da aynı sorunla bir kaç defa karşılaştığımı söyledim.

  telefon görüşmelirime süre sınırı getirilmesi konusunda en ufak birşey söylememişlerdi. 9 martta aradıklarında gözlerinden kaçmıştır diye ben ilettim.

  ilgileneceklerini söylediler, bekliyorum.

 • 09 Mart
  13:45

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 09.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Mart
  10:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş