Avea Hattımla Ciddi Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

Abdülkadir Y. |

Avea Bireysel müşterisiyim. Yaklaşık 4 aydır kullandığım hattımda evde iken ciddi bir şebeke problemi yaşıyorum. Cam kenarına gittiğimde 1çubuk ya çekiyor ya çekmiyor. Aynı bölgede kimse daha önce sorunsuz kullanamadı. Problem farklı cihazlarda da yaşanıyor. Hem 2G hemde 3G'de yaşıyorum aynı problemi.Görüşme yapabilmek için illa cama çıkmam gerekiyor. İnternet paketimi zaten kullanamıyorum evde iken. Adres ve iletişim bilgilerimi yetkili birim benimle iletişime geçtiğinde aktarabilirim.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Abdülkadir Y.
  10 Ekim
  21:29

  Çekim problemi halen devam ediyor..

 • 20 Kasım
  00:00

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.10.2013 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Abdülkadir Y.
  14 Ekim
  17:16

  Adres bilgisi vermedim henüz, neyin incelemesi başlatıldı ?

 • 14 Ekim
  16:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş