Avea Hattımızla Konuşamıyoruz!

Fatih Mehmet Y. |

Yaklaşık 2 aydır Avea kullanmaya başladım. Geçtiğim günden beri doğru dürüst hiç bir konuşma yaptığımı hatırlamıyorum. Yaklaşık 15 gündür gündüz saatlerinde internete hiç girmiyor iki defa müşteri temsilcisi ile görüştüm bölgenizdeki sorunu biliyoruz gidereceğiz diyorlar hiç bir şey yok, hattımı değiştireceğim ancak taahhütlü olduğu için birde taahhüde uymama cezası istiyorlar. Peki siz bana vaat ettiğiniz taahhüdünüzde durup konuşma ve internet paketimi kullandırmıyorsunuz. Ne güzel dünya!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fatih Mehmet Y.
  06 Nisan
  10:47

  Avea sadece arıyor sorun gidermeyi bırakın her arayan sorunun ne olduğundan bile haberi yok.

 • Fatih Mehmet Y.
  03 Nisan
  20:22

  Tamam Aradılar günde iki defa arıyorlar sonuç bir şey yok , inceleme başlatık.... Ne incelemeymiş bu 20 gündür aynı şeyleri söylüyorlar, gelsin teknik ekibiniz görüşemediğimizi ve internete giremediğimizi gösterelim . Baz istasyonuna mesafemiz 300 m.

 • 02 Nisan
  15:55

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 02.04.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 01 Nisan
  10:42

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş