03 Şubat 2014

Avea Hattımız Çekmiyor Bu Halde Bile 60 TL Fatura Geldi!

Oğlum ortaokul öğrencisi ve benim adıma kayıtlı Avea hatlarından birini kullanıyor, daha doğrusu kullanamıyor. Bir buçuk aydır kendisini aradığımızda Avea mesaj merkezine hoşgeldiniz çağrısıyla karşılaşıyoruz.

Oğlum bizi arayamıyor, mobil ağa erişilemiyor, uyarısıyla karşılaşıyor. Yurtdışına çıkmadan önce yine yine müşteri hizmetleri ni aradık. T**** hanım bir problem yok dedi! Avea bayisine gittik problem yok servise gittik problem yok, 25 ocakta yurt dışına çıktık telefon mesaj almaya göndermeye ve aramaya başladı.

Türkiyeye geldik, yine çalışmıyor. Bu arada telefona gelen fatura 65 TL! Nasıl oluyor? Açıklamanızı bekliyorum. Az önce müşteri hizmetlerinden E*** hanım ile görüştük (!) konuşmaktan habersizdi!

Ozden 171 Okunma

Cevaplar

  • Ozden 16 Mart 2014

    Evet birçok kez arayıp yüksek gelen faturadan şikayet etmeme rağmen hiç birşey değişmedi.NE ZAMANKİ, telefonun hattı çekmiyor buna rağmen hep fazla fatura geliyor,BEN 12 yaşındaki oğlumdan hep daha az fatura ücretiöduyorum.Nedeni sorduğumuzda'' tarifeniz değiştirilmiş''yanıtınıaldım.Oğlumun hattının tarifesi 2012 yılında değişmiş.AKABİNDE de10 yılı aşkındır hizmet almaya çaliştığim GSM OPERATÖRÜNÜ değiştirdim.Çünkü bilinçli bir şekilde zarara uğratıldığımı düşünüyorum.Lütfen zararımı tazmin ediniz.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 03.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön