Avea Hattımı Taşımama Rağmen Fatura Çıktı!

İlyas K. |

24.06.2013 tarihinde hattımı Vodafone'a taşıdım. Hesap kesim tarihim 22.06.2013'dür. Müşteri hizmetlerini aradığım zaman 2 günlük kullanım ücreti olduğunu söyledi. Normal faturam 30,75 TL'yi geçmemesine rağmen son faturam 36,92 TL olarak yansımıştır. Kaç yıldır Avea'yı kullanmama rağmen böyle bir fatura çıkması benim Avea ile olan irtibatımı tamamen bitirmiştir. Böyle bir durumu ben gerekli yerlere şikayet edip hakkımı arayacağım.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma Fatura Gönderimi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  10:42

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.08.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 07 Ağustos
  00:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş