Avea Hattımı Servis Dışı Bıraktı!

Büşra G. |

Daha TL yükleyeli 2 ay olmuştu. Bugün bir mesaj geldi giden aramalara kapandı diye. Bir kaç saat sonra da hattım servis dışı kaldı. Bununla ilgili daha önce ne bir bilgilendirme mesajı aldım ne de uyarı mahiyetinde herhangi bir şey. 4441500 aranmıyor zaten 9333 de öyle. Düzeltilsin lütfen yakınlarımda Avea bayii de yok.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Büşra G.
  30 Mayıs
  01:49

  numara servis dışı olduğu için aranmıyor mesaj da gelmiyor. yeni numara ekleyeceğim onu arayabilirsiniz bir de yakındaki avea bayiine gidin gibi talimatlar vereceksiniz muhtemelen. dediğim gibi yakınlarımda yok bu yüzden başka çözüm yolları sunmanızı rica ediyorum..

 • 28 Mayıs
  14:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.05.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Mayıs
  12:39

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş