Avea Hattımı Kullanıma Kapatmış!

Gökhan K. |

Ben yıllardan beri Avea kullanıcısıyım fakat 2. hattımı yine Avea aldım fakat aldığım yeni hat daha 1 ay olmadı, baktım hattımı kullanıma kapatmışlar. Neymiş efendim hattımı her gün kullanmamışım. Her gün kullanmak zorundayım sanki bitmedi ayrıca açılması içinde benden peşinen 60.00 TL. para yatırmamı istiyorlar.

Ben zaten 21.00 TL'lik faturamı bile ödemişim benden ekstra bir daha para alıyorlar. Bol bol reklam yapacağınıza televizyonlarda reklam vereceğim diye milleti mağdur ediyorsunuz ama en güzel reklamınızı ben yapacağım merak etmeyin. Bir de eğer 60.00 TL'yi yatırmazsanmış hattım açılmayacakmış haram olsun.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Mart
  12:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 06.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Gökhan K.
  04 Mart
  23:23

  Müşteri hizmetleri ile görüştüm hiç bir sonuç alamadım

  benim ailemin tüm hatları Avea 1. derece aile fertlerimizde 10 kişi Avea kullanmakta onlar bile bu konuda tedirgin oldular.

  Ben bir sigorta şirketinde hasar departmında yönetiçiyim inanın bu konuyu serviste ve iş yerimde herkese anlatıyorum. bilgilerinize

 • 04 Mart
  12:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş