Mert G. Teşekkür Mesajı

Sorunlarım çözüldü teşekkürler Şikayetvar.com:-) Avea gurubunada titizlikle inceledikleri için teşekkürler.

Avea Hattımı Kapattı!

Mert G. |

Avea hattımı kapattı, hat babam Ö.. G... üstüne kayıtlı. Hattımı 24.04.2015 saat 3 gibi evrak kaydı yok diye kapattı sonradan tekrardan saat 4 gibi imza attık İzmir Menemen şubedeki çalışan artık Avea merkez ilgilenecek biz işlem yaptık dedi ama 444 1 500 arayınca da yoğunluktan evrak geçmemiş olabilir dedi. Ne zaman açılır dedim cevap yok. Çok mağdurum Avea'lı olduğum için çok pişmanım.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mert G.
  28 Nisan
  16:23

  Sorunlarım çözüldü teşekkürler Şikayetvar.com:-) Avea gurubunada titizlikle inceledikleri için teşekkürler.

 • 28 Nisan
  14:01

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.04.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 27 Nisan
  09:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş