13 Kasım 2013

Avea Hattımı Kapatmıyor!

0551422**** hattımın iptali için müşteri hizmetleriyle görüştüm. Müşteri hizmetlerinden bana tekrar aranacağım ve 7 gün gibi bir süre içerisinde kapatılacağı belirtildi. Ben de verilen bilgilere istinaden bekledim ve Avea'da zaman geçirerek her ay fatura gelmesini bekledi.

Hiçbir şekilde dönüş yapılmadı. Ha, bu sırada faturalar geliyor olduğu için tahsilat birimi birkaç kez aradı haklarını yemeyelim. Anladığım kadarıyla sadece tahsilat birimi çalışıyor, diğer işlemler için dönüş yok.

Anladım ki bu şekilde olmuyor, bayiye gidip kapatma talebi gönderdim ve dilekçe imzaladım. Haksız kazanç sağladıkları faturaları da ödedim. Eğer bu sefer de kapanmazsa gelecek faturaları ödemeyeceğim bilginize.

Asiye 103 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön