Avea Hattımı İptal Etmiyor!

Emine D. |

Avea'yı dün şikayet ettim, bugün aradılar. Konuştum, diyorum ki iki katı fatura ödedim önce diyor 273 dakika konuşmuşsunuz. Diyorum ki görüşme ücretim online servisten görünmüyor sadece müşteri hizmetleriyle olan görüşmem ücretlendirilmiş. Ben dakikam bitmeden görüşmüştüm. Hadi diyelim dakikam bittikten sonra görüştüm. Görüşme başına 60 krş alacağız diyorlar ama benden en az 2-3 tl kestiler. Hattımı iptal edeyim diyorum 80 tl fatura ödersin diyor. Neden diyorum 12 aylık vergi diyor. Ben daha 2 aydır kullanıyorum neden 12 ayın vergisini ödeyim diyorum. Prosedür böyle diyor. Numaramı başka operatöre taşısam da yine o kadar fatura gelecekmiş; iptal ettirirsem 100 tl üzeri ödeyecekmişim.

Etiketler :

Abonelik İptal Sorun Çözme/Yönlendirme Çağrı Merkezi Ücreti Görüşme Fatura Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emine D.
  23 Haziran
  19:46

  avea hiç iyi bir operatör değil !!!

 • 19 Haziran
  17:59

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.06.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Haziran
  12:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş