Avea Hattımı İnternete Kapattırdığım Halde İnternet Kullanım Ücreti Alınıyor!

Mehmet B. |

530 65**** nolu hattımı daha önce Avea operatörüne taşımıştım. Taşımaz olaydım. Hattımı bir gün bir akıllı telefonda kullanmaya başlayınca sanki akıllı telefon Avea' ya çalışıyormuş gibi otomatik internete bağlanıp hava durumu, saat falan güncellermiş. Tabi benim haberim faturayı görünce oldu. Güzelce asla internete girmediğim halde bu parayı ödettiler.

Ben 29.03.2013 tarihinde müşteri hizmetlerini arayarak hattımı internete kapattırdım ve hiçbir zamanda açılmamasını talep ettim. Şimdi 7. ay faturam 9 TL yerine 61 TL gelince şaşırdım baktığımda yine GPRS kullanımı nasıl olur diye müşteri hizmetlerini aradım bana kapatma kaydımın göründüğünü inceleyip döneceklerini söylediler.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Ekim
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 14.07.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Temmuz
  15:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş