Avea Hattımı Doğru Düzgün Kullanamıyorum!

Mahir Mert A. |

Yaklaşık 1 hafta önce hattımı Avea faturalıdan Avea faturasıza taşımak için müşteri hizmetlerini aradım. Abartısız söylüyorum hattımı taşımak için konuştuğum süre en az 15 dk ben sevgilimle bu kadar konuşmuyorum. 20 tl faturalı hattan faturasız hatta geçiş ücreti alınacaktır denildi ne ye göre kime göre alınıyor bu ücret? 40 tl gelecek fatura hadi 16 tl de taahhüt ücreti 56 lakin bize gelen ücret iki katı hemen hemen 102.69. Hadi hat çekse içim acımayacak ne hat çeker ne mesajlar gider ne internet çeker hattı adam akıllı kullanamadım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme Vergi ve Ek Ücretler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Şubat
  13:30

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 17.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 16 Ocak
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş