Avea Hattımı Açtıramıyorum!

Abdulkadir G. |

Avea'lı olmak için işim icabı Denizli'deydim. Bir bayiden 0555** no'lu bir hat aldım fakat açtırmadım. Müşteri hizmetlerini arayıp görüştük Türkiye'de istediğiniz ilden veya ilçeden istediğiniz bayimize gelin aktive etmek zorundalar rahat olun dediler. Bu şartla hattı aldım.

Edirne ili Keşan ilçesine döndüğümde Avea merkez binasına gittim 2 tane kız vardı ve bana ben bu hattı açmam git İstanbul'da Edirne'de açtır dedi.Sen bana hizmet vermek zorunda değil misin dediğimde ben hattı buradan alanlara hizmet veriyorum gibi bir yanıt aldım. Avea'dan şikayetçiyim ve soranlara da kesinlikle önermeyeceğim böyle büyük prestijli firmalar böyle insanları nasıl çalıştırıyor ben anlamadım.

Etiketler :

Abonelik Başvuru Personel Davranışı Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  10:50

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Mart
  11:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş