Avea Hattımı Açmıyorlar!

Erhan T. |

Kullanmakta olduğum faturalı hattım bilgim dahilinde olmadan faturasız hatta tarafınızdan geçişi yapılmıştır.Lütfen en acil şekilde hattımı tekrar faturalıya çevirin..Ve bunu yapan personelinizden şikayetçiyim.Konu ile ilgili hiç bir şekilde talebim olmamıştır..eğer kısa sürede sorunum giderilmezse sizleri gerekli mercilere dava edeceğim.Geçen aydan da 10 tl fazla fatura aşımı olmuş.Tarafıma asım olduktan sonra uyarısı geldi dakikam bitince değil.Dakika bitti uyarısı bitince kesinlikle gelmedi..Lütfen faturamda gerekli düzenleme yapılsın..

Etiketler :

Personel Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Ağustos
  16:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.08.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Ağustos
  12:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş