Avea Hattımdan Sürekli Kontör Düşüyor!

Reyhan H. |

Avea kontörlü hattıma her para yüklediğimde, yüklediklerim kuruşu kuruşuna yok oluyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda 8989 Kolaycell üyeliğim olduğunu ve bu üyelikten dolayı kontör düştüğünü söylüyorlar. Böyle bir servise üye olmadığımı, bu servisin ne hizmet verdiğini bile bilmediğimi hatta internette araştırdığımda böyle bir servisin karşıma çıkmadığını söylememe rağmen, hala geçmişe dönük borç adı altında hattımdan kesinti yapılıyor. Hattımı iptal etmeyi düşünüyor ve Avea'yı buna izin verdiği için kınıyorum.

Etiketler :

Haksız Ücretlendirme İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  16:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.11.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 12 Kasım
  13:44

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş