Avea Hattımdan SMS Ücreti Yerine MMS Ücreti Kesildi

Mehmet B. |

505**** no'lu telefonumun bu fatura yüksek gelince detaylara baktığımda gönderdiğim SMS'lerin 32 tanesinin 160 karakteri geçtiği için Mms ücreti olarak kesildiğini görünce çok şaşırdım. Niye gönderdiğim sms'ler 160 karakteri geçince iki sms olarak ücretlendirilmiyorda niye mms olarak ücretlendiriliyor. Bu durumun düzeltilmesini ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Gerekirse üzerime ait 3 hat ve bir referansı diğer operatörlere geçiş yapacağım.

Etiketler :

SMS Hizmeti SMS Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  13:23

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 03 Şubat
  10:37

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş