Avea Hattımdan Saat 19.00'dan Sonra İnternete Giremiyorum!

Ali Osman B. |

Konya ili Selçuklu ilçesi Sancak Mah. Veysel Karani Cad üzeri ikamet etmekteyim. (Özellikle adresimi yazdım) igündüzleri Avea jet modem(vınn) ve telefonumla internete 3G ile gayet hızlı bağlanıyorum fakat saat 19.00 dan sonra bu tarihten 4-5 gündür ne hikmettir ki ne cep telefonu ne de modemle internete bağlanamıyorum.

Modemimde sorun olsa cep telefonumda sorun yok ayrı ayrı telefon hatları ile bağlanıyorum. Avea müşteri hizmetlerini aradım sözde 48 saat sonra tarafıma dönüş yapacaklardı hala dönmediler. Bir an önce bu sorunu çözüme kavuşmasını istiyorum. Akşamları ben ne cep telefonum ne de jet modemimle internete bağlanamıyorum. Avea'dan bu konudan dolayı şikayetçiyim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Mobil Modem Erişim

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Osman B.
  03 Ocak
  10:02

  avea mı kurum olarak mecbur olmasam 1 sny bile durmam

 • 29 Aralık
  12:40

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.12.2013 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ali Osman B.
  09 Aralık
  20:37

  avead an cevap geldi verdikleri cevaba bakarmısınız neymiş saat 18.00 dan sonra o bölgede internet kullanımı yoğunlaştığından dolayı baz istasyonu bu kadar yüklenmeyi taşıyamıyormuş ve 2014 yılında bu sorun gidecekmiş böle bişey varmı yaaaa bide avea reklamında sorunsuz 3G diyordu yazıklar olsunki ben bu hataya düşüp jet modem aldım :( benim sorunum bir an giderilmedikten sonra sen 2014 yılı içinde baz istasyonu kursan ne olurki:(

 • 09 Aralık
  11:54

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş