Ersin Ç. Teşekkür Mesajı

Hızlı çözüm üretildi. Teşekkür ederim

Avea Hattımdan Pixofun Adlı Site Kesinti Yaptı!

Ersin Ç. |

Avea hattıma 12 TL borcunuz bulunmaktadır şeklinde bir mesaj aldım. Wonder zoo oyunu aracılığıyla pixofun.com'dan gönderildiği bilgisi de mesajda yer alıyor. Fakat, oyunda herhangi bir alışveriş yapma durumum söz konusu dahi değil. Şuanda bu sorun hallolmadan yükleme yapmıyorum, çünkü ücret kesintisi olacak. Çözüm bulunmasını rica ediyorum, aksi takdirde Avea'yı ve Pixofun adlı siteyi gerekli mercilere şikayet edeceğim.

Etiketler :

İçerik Sağlayıcı İçerik Sağlayıcı Ücret

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Eylül
  13:02

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Ersin Ç.
  20 Eylül
  14:17

  Hızlı çözüm üretildi. Teşekkür ederim

 • 16 Eylül
  15:56

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş