Avea Hattımdan Haksız TL Kesildi

Saim S. |

Avea bildirim mesajı gönderilmeden TL çekiliyor. 200 dk yapılıyor ve benim bir haberim olmadığı için, 200 dk sms gönderiyorum, tekrardan param çekiliyor. Bu yaşadığım ilk sorun değil önceden de oldu bu kadar üstelemedim ama artık yeter. Sisteminiz sorunluysa bunu sonuçlarına müşteriler katlanmaz.

Telefonumdan çekilen 9 TL'nin hattıma iadesini 200 dk'nın silinmesini istiyorum. Ayda 200 dk görüşme yapmazken, 400 dakikam var ne acayip değil mi? Ayrıca müşteri temsilcileriniz bir işe yaramıyor.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Şubat
  11:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 31.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Saim S.
  31 Ocak
  10:43

  Öncelikle ilginize teşekkür ederim, beni aradiktan sonra TL\'m iade edildi, fakat iadeden sonra 8.1TL cekilmesinin mantigi nedir? Telsiz kullanim ücretimi smsten önce çekiyorsunuz zaten.

 • 30 Ocak
  14:32

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş