Avea Hattımdaki İnternetten Google Sayfasına Giremiyorum

Vedat K. |

Avea hattımdan google sistemine girmek zorlaştı. Nedeni nedir, kim ilgilenecek.

Etiketler :

İnternet/3G Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Vedat K.
  18 Mayıs
  01:55

  Trafik Cezası yatırmak için 16 senedir eşimin ve benim ortak bankası olan Garanti Bankası internet şubesine girdim. 77 TL olan ceza tabliğ tarihi 15 gün geçmediği için 60 TL ödenecekti. Fakat ödemede 107 TL gözüküyordu. Şubeye gittim orada da 107 TL dediler. İtiraz ederken bankada bekleyen bir kişi ben de aynı duruma düştüm. TEB halletti dedi. TEB e gittim tebliğ tarihini göz önüne alıp 60 TL tahsil etti. Garanti Bankası adeta yutturma sistemi kurmuş. Kendi güvenliği söz konusu olunca mevzuatı kullanıyor, tahsilatta ise mevzuat parametresi sisteminde yok. Bu konuyu ayrıca BDK ya yazacağım.

 • 20 Mart
  10:12

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Mart
  10:09

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş