Avea Hattımda Tarife Değişikliği Yapamıyorum!

Huseyin K. |

Avea'yı defalarca aradım taahhüdüm var diye emniyet müdürlüğü tarifesi olan mega tarife değişikliğimi kabul edemeyeceklerini söylediler. Ancak arkadaşım 505347**** numaralı hattına bağlı inTouch 2 taahhüdü olduğu halde mega tarifeye geçirildiğini öğrendim.

13 yıldır aynı hattı ve aynı GSM şirketini kullanan bir kullanıcı olarak müşterilerinin memnuniyetini sağlamaktansa nasılsa taahhüt vererek elimize düştü mantığıyla kurum olarak anlaşma yapılan ve hemen hemen bütün arkadaşlarımın kullandığı Emniyet Müdürlüğü tarifesine geçiş yapılmayacağını söylüyorlar. Faturam yüksek olduğundan ödemede zorlanıyorum. Belirttiğim tarifeye geçişim için Avea'dan bir çözüm istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife Değişikliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Aralık
  16:17

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • Huseyin K.
  01 Kasım
  14:56

  kesinlikle müşteri memnuniyeti avea da yok

 • 26 Ekim
  15:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş