27 Ocak 2014

Avea Hattımda Şebeke Sorunu Yaşıyorum!

2013 Ağustos ayı itibariyle defalarca evimde şebeke sorunu yaşadığımı belirttiğim halde sorun hala giderilmiş değil. Baz istasyonlarının yetersiz olduğunu en kısa zamanda sorunu gidereceklerini söylediler ama 6 aydır bir gelişme yok. Mağduriyetimin giderilmesi için Avea'dan 6 aydır ödemiş olduğum fatura tutarının iadesiyle beraber baz istasyon sorunu çözülene kadar kullanmış olduğum tarife tutarı üzerinden yansıyacak olan faturalarımın Avea tarafından karşılanmasını talep ediyorum.

Akif 84 Okunma

Cevaplar

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 28.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Akif 11 Şubat 2014

  Sayın AVEA Yetkilileri, Sözlü olarak beyan etmiş olduğunuz 10 günlük süreniz doldu fakat konuyla ilgili hiçbir olumlu gelişme olmadı. Bundan anladığım bir nevi oyalama taktiği uyguluyorsunuz. Lütfen en kısa bir zaman içinde vermiş olduğunuz sözü tutun yada ŞİKAYET VAR sitesi üzerinden sizlere iletmiş olduğum TALEPLERİMİ yerine getirin. Saygılarımla..

 • Akif 31 Ocak 2014

  Sorunum henüz çözümlenmedi. 10 gün sonra umarım olumlu sonuçlanır..

 • Akif'in Teşekkür Mesajı31 Ocak 2014

  AVEA Müşteri Hizmetleri tarafından konuyla ilgili olarak arandım. Sorunumu 10 gün içinde çözeceklerini sözlü olarak beyan ettiler. Göstermiş oldukları ilgi ve alaka için teşekkür ederim. Umarım olumlu sonuçlanır.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Ocak 2014

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön