Avea Hattımda Şebeke Çekmiyor!

Tufan U. |

Beylikdüzünde Gürpınar mevkiinde oturuyorum. Evimde telefonum hiç çekmiyor işyerimde hat gidip geliyor yolda iken sürekli kopma yaşıyorum. Birisini aradığımda karşı taraf açsa bile 8 saniye civarında ses iletişimi olmuyor.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tufan U.
  06 Kasım
  00:00

  Firma hızlı bir şekilde tarafıma dönüş yapmıştır. Sorunu kabul edip baz istasyonlarının yetersiz olduğunu ifade etmişlerdir. Yatırım planına alınıp 2-3 ay içinde yeni baz istasyonu konup sorunu çözecekler.

 • 21 Ekim
  13:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 19 Ekim
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş