Avea Hattımda İnternet Paketi Olmasına Rağmen Bakiye Düşüşü Yaşadım!

Erhan K. |

500 Mb paketimin veri sınırına yaklaşması yüzünden internet erişiminin sekteye uğramaması için tekrar 500 MB'lık bir paket almak için 15 Eylül günü saat 14.55'te 30 TL yükledim. Paketi yapıp onay mesajı geldikten sonra interneti kullandım bakiyemden 19 tl düştü.

Müşteri hizmetlerini aradım bunun 14 Eylül akşamı kullandığım internet yüzünden olduğu söylendi. Ertesi gün tekrar aradığında temsilci düşüşün 15 Eylül akşamı 23'teki Mobiltim servisi yüzünden düştüğü söylendi. Bir temsilci internet yüzünden diyor ama internet paketim vardı diğer temsilci bana oyun yüzünden düştü diyor ama ben o saat M.H ile görüşüyordum. Eğer buradan da herhangi sonuç çıkmaz ise Tüketici Mahkemesine başvuracağım.

Etiketler :

Bilgilendirme İnternet/3G Ücretlendirme Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  12:49

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş