Avea Hattıma TL Yüklettim 2 Gündür Gelmedi!

Onur İ. |

21:03:2014 tarihinde Forum Mersin şubesindeki Avea bayisinden yeni aldığım hattıma 25 TL yükleme yaptım fakat bugün itibariyle halen gelmedi. Şubeye tekrar gittiğimde bana sistemsel bir arıza olduğunu ve 24 saat içinde TL'min yükleneceğini belirttiler ama halen bir yükleme ve bilgilendirme mesajı yok! Mağdur oldum bu konuyla derhal ilgilenmenizi bekliyorum Avea yetkilileri! Şubeleriniz hiçbir işe yaramıyor!

Etiketler :

TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Mart
  20:06

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 25.03.2014 tarihinde birçok kez aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

 • 24 Mart
  12:08

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş