Merve Ö. Teşekkür Mesajı

Avea Genel Müdürlüğü'ne faks çekmem sonucu gün içerisinde problemi çözdüler. Teşekkür ederim.

Avea Hattıma TL Yüklenmedi Ama Ücreti Kesildi!

Merve Ö. |

03.01.2014 tarihinde Garanti Bankası'nın internet bankacılığını kullanarak Avea hattıma 30 TL yükleme işlemini gerçekleştirdim. Banka hesabımdan para çekilmesine rağmen TL hesabıma tanımlanmadı.Sorun hakkında müşteri hizmetlerinin dediği gibi bankaya giderek dekontu imzalattım, dilekçe yazdım.

Dilekçemi fakslamak için Avea bayilerinden yardım istememe rağmen hiç bir Avea bayisinde faks makinesi bulamadım ya da problemli olduğunu söylediler. Kendi yöntemlerimle Avea Genel Müdürlüğü'ne dilekçe ve dekontu bugün itibari ile faksladım.

Sonucun uzun süreceğini bildirdiler. Bir müşteri olarak Avea servis probleminden neden ben sorumlu tutuluyorum ve bu kadar işlemle ilgilenmeye mecbur ediliyorum?

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  14:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 04.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Merve Ö.
  07 Ocak
  10:18

  Avea Genel Müdürlüğü'ne faks çekmem sonucu gün içerisinde problemi çözdüler. Teşekkür ederim.

 • 06 Ocak
  11:08

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş