Avea Hattıma TL Yükledim Hala Gelmedi.

Hasan E. |

06,08,2014 saat akşam 18 gibi ben hattıma 25 tl yüklemesi yaptım Avea sitesinden ama hala daha tl hakkıma yansımadı 5 yıldır Avea kullanıcısıyım hiç bir şekilde böyle birşey ile karşılaşmadım konu ile ilgili yardımınızı bekliyorum.

Etiketler :

Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Ağustos
  09:27

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 13.08.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hasan E.
  11 Ağustos
  15:35

  ayın 6 sından beri avea bir türlü sorunu çözemedi hergün yeni bir kayıt acılırmı? eksik bilgiler girilmiş vs biz mağdur oluyoruz hattıma lira yükleyemiyorum ayıp olmaz bu kadar...

 • Hasan E.
  09 Ağustos
  12:37

  48 saat olmasına rağmen hala daha kendime bir geri dönüş sağlanmamıştır...

 • Hasan E.
  07 Ağustos
  17:52

  İnş kisa surede çözülür.

 • 07 Ağustos
  11:25

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş