Avea Hattıma TL Yükledim Gelmedi!

Arslan K. |

09.01.2014 tarihinde, saat 11:20 sıralarında, ********49 no’lu hattıma Avea online işlemler’den kredi kartımla 25 TL’lik yükleme gerçekleştirdim. Fakat hattıma TL yansımayınca Müşteri hizmetlerini arayıp kredi kartımla tekrar 25 TL yüklettirdim.

Avea online işlemlerden yaptığım yükleme işlemi kredi kartımdan tahsil edilmesine rağmen hattıma TL yüklenmemiştir. 25 TL’nin kredi kartıma iadesini isteyince 40 dereden su getirdiler. Bir dilekçe ve bankadan kredi kartından çekilen paranın dekontunu istediler.

Bana verdikleri no'ya fakslamamı istediler. Bankaya gittim kredi kartı işlemlerine dekont veremediklerini söylediler. Avea'yı tekrar aradım ve durumu izah ettim.Sonuç aynı!

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ocak
  09:31

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 10.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Arslan K.
  14 Ocak
  09:54

  şikayetlerden ve yoğun telefon trafiğinden sonra tl hattıma yüklendi kredi kartına iade etmediler maalesef... sinirlerimin yıpranmasıda cabası...

 • 10 Ocak
  10:21

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş