Avea Hattıma Liram Yüklenmedi!

Aykut A. |

2 gün önce Avea'nın internet sitesinden 30 lira yükledim. Kredi kartımdan düştüğü halde hala yüklenmedi. En kısa zamanda hattımı iptal ettireceğim. Avea'ya da dava açacağım.

Etiketler :

Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Eylül
  08:53

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 05.09.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Aykut A.
  05 Eylül
  16:48

  Lira mı var ki arayayım müşteri hizmetlerini.O bile ücretli.9333 den başka nereyi arayabiliyoruz,orda da seni muhatap alan yok 1e bas 2 ye bas 3 e bas.

 • 05 Eylül
  12:50

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla


  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş