Avea Hattıma Kontör Yüklenmedi!

Fevzi Ömer S. |

İnternet üzerinden Avea'nın sitesinden kredi kartı aracılığıyla yaptığım 30 TL'lik yükleme, cep telefonumda tamamlanmadı. Sonra 10 TL yükledim tekrardan, o tanımlandı anında. Bu telefonuma tanımlanmayan 30 TL'nin telefonuma yüklenmesini istiyorum.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Online TL Yükleme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Fevzi Ömer S.
  04 Eylül
  19:39

  Bana kredi kartımdan çekim yapılmadığı söylendi ama ay sonundaki ekstrede o fazladan yüklenip de gelmeyen liralar gözüküyordu. Yani param alındı fakat buna rağmen liralarım hattıma tanımlanmadı. Neyse çok da önemli değil zaten bu saatten sonra. Turkcell e geçiyorum.

 • 23 Şubat
  12:51

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.01.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ocak
  11:35

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş