11 Mayıs 2013

Avea Hattıma Haksız Fatura Edilen Ücretin İadesini Talep Ediyorum!

Fenercell 8GB 3G internet kullanıcısıydım ve 12 aylık taahüdümün bitmesine müteakip ücretlendirmeden memnun olmadığım için hattımın kapatılmasını talep ettim.Buna binaen müşteri hizmetleri tarafından arandım.Verdikleri çeşitli tekliflerden sonra 12 ay süreli taahhüdümün nihayete ermesi ile mülkiyeti bana geçen modemi kullanmak istediğimi ve ikinci bir modem almak istemediğimi belirttim.

Böylece kendi modemimi kullanarak ilk 6 ay 19TL, ikinci 6 ay 25TL olacak şekilde 5GB internet hizmetinden faydalanmam için gerekli indirimlerin yapıldığı,bana fatura edilecek tutarların tüm vergiler dahil bahsedilen şekilde gerçekleşeceği ifade edildi. Faturadaki "modem ücreti" haksızdır ve iade talep ediyorum.

Enver 58 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Haziran 2013

    Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 17.05.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

  • Enver 11 Mayıs 2013

    Karakter sınırlamasının görece makul olması sayesinde daha geniş ifadelerle Bilgi Teknolojileri Kurumu'na da Avea'nın haksız kazanca dönük ve mesnetsiz ücret talebi hakkında bir şikayet başvurusunda bulundum. Dikkat ediniz! Burada mevzu, meblağın az ya da fazla olması değil, tümüyle "haksız" olmasıdır. Üstelik konuyu öncelikle Avea'nın müşteri hizmetleriyle paylaştım ve cevapları bulunmadığından olsa gerek, aramaya dahi tenezzül etmeden "İlettiğiniz bildirim için incelemelerimiz sonuçlanmış ve hata olmadığı tespit edilmiştir" yazan bir kısa mesaj gönderdiler. Emsal teşkil etmesi maksadıyla konunun arkasında duracağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön