Avea Hattım Otomatik Ödeme Talimatı Yüzünden 10 Gündür Kapalı!

Adnan Y. |

0507.. nolu hattım Avea'dan gelen telefonla otomatik ödeme talimatı yaptırdım.Yapı Kredi kartına otomatik ödeme talimatında olan faturam Yapı Kredi tarafından ödenmiş. Güncel dönem bilgilerinde kanıtlıdır. Ancak Avea Yapı Kredi bankasından ödeme yapılmadığını ısrar etmektedir. Yapı Kredi'yi aradığımızda talimatı Avea yaptığı için biz sorumlu değiliz.

Avea'yı aradığımızda talimat Yapı Kredi bankasında diye mesuliyet almıyor. En son Avea'ya bankadan aldığımız güncel dönem harcamaları belgesi kimlik fotokopisi ve dilekçeyi faxladık. 48 saat içinde geri dönüş sağlanacaktır dediler 64.saat sonunda şaka gibi Avea bankanızı arayın o ödemeyi iptal ettirin dendi. Hattım 10 gündür bu sebepten aramaya kapalı.

Etiketler :

Online Fatura Ödeme Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Eylül
  09:09

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 11.09.2013 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 10 Eylül
  08:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş