Avea Hattım Kesiliyor, Ama Yanımdaki Avea Kullanıcısının Hattına Bir Şey Olmuyor.

Emel D. |

Avea hattım, yaklaşık 6-7 aydır sürekli kesiliyor. Bu konu ile ilgili olarak Müşteri Hizmetleri ile görüştüm, kayıt oluşturuldu ve sözüm ona cevaplandı, hatta cevaplama esnasında bile hattım kesildi. Cevap olarak ise bulunduğum bölgede baz istasyonu sorunu olduğu yönünde oldukça klişe bir açıklama idi. Hattımın kesildiğinde bulunduğum bölgeler ise şöyle: İstanbul: Kadıköy, Çekmeköy Ümraniye, Şile, Beşiktaş, Üsküdar. Ayrıca Türkiye içinde: İzmir, Aydın, Bursa, Balıkesir. Tabi bu arada hattımın kesildiği bölgede baz istasyonu sıkıntısı olduğunu söyleyen sayın Avea yetkilisine söyleyeceğim şudur: "Yarım metre uzağımda olan Avea hattı nasıl tam olarak hizmet veriyor acaba?

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Sim Kart Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Ağustos
  13:41

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 19.08.2015 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 18 Ağustos
  17:28

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş