Avea Hattım İptal Edildi Ve 1 Haftadır Açılmıyor!

Ceren K. |

Yaklaşık 1 buçuk ay önce gelen mesajla hattım ile ilgili eksik evrak olduğu tespit edilmiş ve şubeye gelip tamamlamam gerektiği aranarak da bana söylenmiştir. Denilen gün ve saatler içerisinde gidip denilen işlemleri yaptım kimlik fotokopimi yolladım hattım kapanmadı fakat 1 hafta önce tekrar aynı mesaj geldi tamamladığım için önemsemedim ve hattım 1 gün sonra kapandı.

Kendi şubelerinizi hatasını biz ödemek zorunda değiliz. Bir sürü insan başta ailemden 2 kişi mağdur durumda. Tekrar yolladık fakat açılmıyor bir şey yapamayız diyorlar ben böyle saçmalık görmedim. Bulunan paketim de hattımın iptali üzerine boşa gidiyor. Lütfen bilgi.

Etiketler :

Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ekim
  13:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 29.10.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 28 Ekim
  11:51

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş