07 Şubat 2014

Avea Hattım İptal Edildi!

Avea bayisinden almış olduğum hat 15 gün sonra Avea tarafından bilgi verilmeden iptal edildi. Çağrı merkezi ile yapmış olduğum görüşmede ise hattım ile yapılan görüşmelerin ticari amaç ile yapıldığından şüphelendikleri için iptal ettiklerini belirttiler.

Aldığım hat esnaf hattı olması ve bu numarayı iş numarası olarak kullandığımı ve ticari ilişkilerim olana firmalara verdiğimi ve bu durum benim ticari açıdan güvensizlik oluşturacağını belirtmeme rağmen sadece şüphe üzerine beni mağdur etmişlerdir ve bunun yanı sıra çıkacak vergiler ve ekstra ücretlerin tarafıma hattı kullanamama rağmen tarafıma ödettireceklerini belirtmişlerdir.

Omer 127 Okunma

Cevaplar

 • Omer 26 Şubat 2014

  Hatların tahminen ticari kullanım olduğuna karar vermişler. Sorunum çözülmedi ve çözülmeyecekmiş verilen bilgi bu kadar.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2014

  Sayın Yetkili, İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır. Müşterimiz 08.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir. Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir. Saygılarımızla, Avea İletişim Hizmetleri A.Ş. Müşteri Hizmetleri

 • Omer 07 Şubat 2014

  Ayrıca 4 hat olarak almıştım eğer sorunum çözülmediği takdirde diğer 3 aboneliğimi de iptal ettireceğim çünkü ileride şüphelenip diğer aboneliklerin iptal edilmeyeceği garantisini veremiyorlar.

 • Omer 07 Şubat 2014

  500 ve 550 müşteri hizmetlerinizi aradık ve hattınızı iptal etik açılma şansı yok bilgisi verildi. Hatta ilk görüşmemizde aslında bilgi vermek zorunda bile değiliz denildi müşteri temsilciniz tarafından. Söylenen tek şey şüphelendik kapattık faka hiç bir ceza kanununda şüphe ile bir insan cezalandırılamaz ayrıca bana bilgi verilmeden hattım iptal edildi ve bu durum sizin BTK tarafından onaylı abonelik sözleşmenize de aykırı.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır. Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz. Saygılarımızla Avea İletişim Hizmetleri A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön