Avea Hattım İletişime Kapatıldı!

Yunus B. |

Hattımı farklı bir GSM operatöründen Avea'ya taşıdım ve hattım açıldı. Fakat daha sonra hattım eksik bilgilerim olduğu için kapatıldı. Avea'yı aradığımda hattımı taşıma sırasında eksik bilgilerim olduğunu tamamlayınca açılacağını söylediler.

Herhangi bir Avea bayisinden eksik bilgilerimi tamamladım ve 3 sonra hattım açıldı. Avea müşteri hizmetlerini arayıp bu durumu sorduğumda eksik bilgi olduğunda zaten hattımın taşınamayacağını ve kullanıma açılamayacağını söylediler. Ben eksik belge vermememe rağmen 3 gün boyunca mağdur oldum ve bu konuyla ilgili bir muhatap bulamadım. Ama fatura kesim zamanı benim mağduriyetimi gidermiyorlar. Avea'nın Mağduriyetimi gidermesini istiyorum.

Etiketler :

Abonelik İptal Hizmet Yetersizliği

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Ekim
  15:19

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 26.10.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ekim
  10:39

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş