Avea Hattım İle Konuşma Yapamıyorum!

Mustafa G. |

10 ay önce Avea'ya geçtim ve son 1,5 - 2 aydır ofisimde Avea ile konuşma yapamıyorum. Konuşma yapabilmek için olduğum yerden 50 mt ileri gidip orada konuşma yapabiliyorum. Yatırım planlarında olmadığı için baz istasyonu kuramayacaklarını ve bunun için herhangi bir şey yapamayacaklarını söylediler.

Taahhüt verdiğim için vazgeçmem halinde cayma bedeli ödeyeceğim. ve kalan 2 ay daha bu çileyi çekmek istemiyorum. Hizmetlerinin karşılığını vermedikleri halde fatura bedellerini düzenli bir şekilde ödüyorum. Bununla ilgili gereğinin yapılmasını istiyorum...

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Paket-Tarife İptal Kapsama Alanı-Şebeke Haksız Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  10:18

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 20.02.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 25 Şubat
  15:47

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş