Avea Hattım Giden Aramalara Kapatıldı.

Özgür Y. |

Bana ulaşamadıklarını iddaa ederek benden 50 küsür tl para talebini kabul etmediğim ve ödemeyeceğimi söylediğim için hattımı giden aramalara kapatarak kişisel ve anayasal haklarıma saldırıda bulunmaktalar şu an kimseyi arayamayıp mesaj atamayıp ulaşabilme hakkım elimden alındı. Bana ulaşamadıklarını iddaa ettikleri numaradan bana ulaşıp para taleplerini nasıl dile getiriyorlar böyle bir parayı ödemeyi kabul etmediğim için hangi hakla benim hattımı giden aramalara kapatabiliyorlar? Avea hattım şehir merkezinde çekmediği halde ben hiç şikayette bulunmuyorum. Bu kurumdan ciddi anlamda artık şikayetçiyim ve bu durumdan ciddi anlamda rahatsızım.

Etiketler :

Borç-Adli-İdari Takip Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Mayıs
  11:05

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 30.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 30 Mayıs
  08:38

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş