Avea Hattım Geç Taşındığı İçin Tarife Ücreti Arttırıldı!

Guzin A. |

29 Nisan tarihinde Certel iletişime numara taşıma işlemi için gittim. Başka operatörden Avea ya geçiş için yeni sim kart verildi 3-5 gün içinde aveaya geçiş olunur denildi. 04. 05. 2013 tarihi oldu hala mesaj yok aradım soyadınız güncel olmadığı için işleminizi yapamadık. Diğer operatörüm işleminizi durdurdu. Bayiye gidin düzeltin dediler. 7 mayıs tarihinde diğer operatör bayisine gittim. Soyadınız güncel dediler.

Tekrar Avea bayine gittim. Soyadım güncelmiş bende sorun yok dedim. Kendi elemanları kızlık soyadımın üzerine kaşe bastığı için soyadımı görmemiş. Kartım bu sabah açıldı. Yıkılan paketten yararlanacaktım ,19 tl ye şu an 23 diye mesaj geldi. Üstelik 1 yıllık 19 diye konuşulmuştu. Sorunumun çözülmesini istiyorum.

Etiketler :

Numara/Hat Taşıma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Haziran
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 15.05.2013 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 13 Mayıs
  16:19

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş