Avea Hattım Dış Aramalara Kapatıldı!

Ugur O. |

Yaklaşık 15 gün önce faturasız Avea hattımı taraftar paketine çevirdim. Aynı gün hattım açıldı fakat dün (12.05.2014) itibariyle telefonum dış aramalara kapatıldı. Müşteri temsilcisiyle görüştüğümde gerekli hiçbir açıklama yapılmadan İş Bankası'na 60 tl yatırmam gerektiğini yoksa hattımı tamamen kapatacaklarını söylediler. Bir de bana ulaşıp bilgilendirme yapıldığını söylediler ama ne telefonla ne de herhangi bir bilgilendirme mesajıyla bu konu hakkında bilgilendirilmedim. Şikayetimin giderilmesini aksi takdirde hattımın kapatılmasını istiyorum.

Etiketler :

Bilgilendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Mayıs
  10:11

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 16.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Ugur O.
  13 Mayıs
  12:43

  hattımın üzerindeki kısıtlamanın kaldırılması istiyorum. insanların telefonlarını nasıl kullanıp kullanmayacağına siz mi karar vereceksiniz de düzenli kullanmadığınız için telefonunuzu aramalara kapattık diyebiliyorsunuz

 • 13 Mayıs
  12:24

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş