Avea Hattım Çekmiyor.

Rahmi K. |

Avea'dan memnun değilim. Yaklaşık altı ay önce hattımı Avea'ya taşıtarak bir yıl taahhüt verdim. İkamet adresim, bulunduğum il olan Kocaeli'nin merkezi bir noktası olmasına rağmen evimde yaptığım konuşmalarımın onda dokuzu şebeke nedeniyle kesintiye uğruyor.

Durumu Avea müşteri hizmetlerine aktardım ve onlar da durumu araştırıp sinyal seviyesinin düşük olduğunu teyit ettiler ancak durum iyice sinir bozucu bir hal aldı. Öyleki arayan ulaşamıyor. Çünkü hattım çekmiyor. Gereğini yapacaksanız yapın artık.

Etiketler :

Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Mart
  09:32

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 21.03.2014 tarihinde aranmış, ancak kendisine ulaşılamamıştır.

  Müşterimize ulaşılamadığı ve Avea Müşteri Hizmetleri’mizi arayarak konu ile ilgili detaylı bilgi alabileceğine dair kısa mesaj gönderilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 20 Mart
  15:53

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz şikayet ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş