Avea Hattım Çekmiyor!

Cihangir A. |

Senelerdir Avea kullanıyorum. Her zaman bağlantı problemim vardı. 3G 'yi adam akıllı kullanamıyorum yıllardan beri ama son dönemlerde evimde telefonumu arayanların ulaşamam problemiyle karşılaştım sık sık ve yeni başladığım işyerinde de bazen çekiyor bazen çekmiyor. 3G ile hiç bağlanmıyor.

444 1 500'ü aradım. Sorundan bahsettiler. Şu anda gene aynı sıkıntılar devam ediyor. Evim İzmit merkezde, iş yerim organize sanayide bu iki yoğun yerde bu şebeke çekmeyecekse nerede çekecek?
Benim asıl sorunum hayatımın %90'ının geçtiği evim ve işyerimde çekmeyen bir gsm operatörünü kullanmak istemiyorum ama kasım ayında taahhüt yaptırdım bozdurursam ekstra para ödeyeceğim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme İnternet/3G Erişim Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Mart
  09:34

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 12.03.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 11 Mart
  10:07

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş