Avea Hattım Çankaya'nın Göbeğinde Çekmiyor!

Metehan K. |

Yeni taşınmış olduğum Ankara Dikmen Keklikpınarı mahallesinde 3. katta oturmama rağmen telefonum çekmiyor. Hizmet alamıyorum ücretini ödemiş olduğum firmadan. Eğer en kısa sürede bu sorun giderilmezse hizmet alamadığım için hakkımı mahkemede arayacağım.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Kapsama Alanı-Şebeke

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Metehan K.
  12 Temmuz
  16:04

  Sorunum cozulmedi aveada hizmet sifir

 • Metehan K.
  08 Temmuz
  16:47

  Sikayetim falan cozlumlenmedi. 5 ay sonra baz istasyonu kurulacakmis o da kesin degil. Ankaranın merkezinde olan bi yerden 5 ay sonra hizmet alabiliyorum bumu hizmet kalitesi. Avea hat alirken herkes bir kez daha dusunsun bence. .

 • 08 Temmuz
  16:14

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 07.07.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 05 Temmuz
  12:01

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş