Avea Hattım Aramaya Kapandı!

Oguzhan Y. |

21.07.2015 tarihinde gelen bir mesajda tarihi geçen 1.00 TL'lik faturanız nedeniyle hattınız aramaya kapatılmıştır yazıyordu. Bu faturayı ödedikten sonra hat açıldı. Ancak 22.08.2015 tarihinde herhangi birini aradığımda telesekreter hattınız aramaya kapatılmıştır diye uyarı verdi.

Ertesi gün müşteri hizmetlerini aradığımızda faturayı geç ödediğimiz için 6.00 TL'lik bir fatura çıktığını ve bunun hakkında bana mesaj attıklarını söylediler. Fakat bana böyle bir uyarı mesajı gelmedi. Şikayetçiyim! Bu konuyla ilgilenmenizi, mağduriyetimin giderilmesi hususunda gereğini arz ederim.

Etiketler :

Habersiz İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  13:15

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 24.08.2015 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.

  Müşteri Hizmetleri

 • 24 Ağustos
  10:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş