Avea Hattım Aramalara Kapatıldı.

Mevlüt Ç. |

Kullanmakta olduğum faturalı Avea hattım aramalara kapatıldı benim bilgim dışında. Öncelikle bu hatlarda aramalara kapatılma mevzusu nedir? Bununla birlikte kullanıcı onayı veya izni olmadan bu şirket bu hattı neden kapatır ? Müşteri hizmetlerine de nedense bir türlü bağlanamıyoruz. Bu mağduriyetimin bana dönüşünün en kısa zamanda yapılarak giderilmesini istiyorum!

Etiketler :

Erişim Habersiz İşlemler

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mevlüt Ç.
  19 Haziran
  00:39

  0 bile fazla bunlara. güvenlik araması yapılmış bana ulaşılamamış ondan kapatılmış(!) yahu 3 5 yıldır hattım açık iken devamlı kullanıyor iken bu güvenlik aramaları neden yapılmadı ? üstüne birde 50 tl vericeksin diyor.

 • Mevlüt Ç.
  06 Haziran
  18:54

  Şikayetimin altına Avea ismiyle ve Avea amblemiyle şikayetime cevap yazan kişi beni bir gram dahi ilgilendirmiyosunuz artık. Zerre umrumda değilsiniz. Ne beni nede diğer kullanıcılarınızı bu standart cevaplarınızla tatmin edemezsiniz.

  Müşterimiz 03.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  bu tarihte beni aradınız ve bilgi verdiniz ? ben niye alamadım bu bilgiyi ? ne ara aradınız yahu ?

 • 03 Haziran
  13:03

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 03.06.2014 tarihinde aranmış ve kendisine bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • 02 Haziran
  12:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş