Avea Hattım Aramalara Kapatıldı.

Hüseyin K. |

Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum Avea hattım durduk yere aramalara kapatıldı. 23/05/2014 tarihinde''sn müşterimiz Avea hattınız giden aramalara kısıtlanmıştır. Detaylı bilgi için 4441500'ü aramanızı rica ederiz.'' şeklinde bir mesaj geldi ve arama yapamıyorum ve aranamıyorum. Daha 1 ay önce tl yüklemiştim. Müşteri hizmetlerine mail attım ancak tatmin edici bir cevap alamadım daha sonra müşteri hizmetlerini aradım yine olumlu bir cevap alamadım. Böyle giderse hattımı kapatacağım. Başıma böyle bir şey geleceğini tahmin edemezdim.

Etiketler :

Sorun Çözme/Yönlendirme Borç-Adli-İdari Takip

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Mayıs
  11:21

  Sayın Yetkili,

  İlgili kayıtta yer alan konunun çözümlenmesi ve müşteri memnuniyetinin sağlanması açısından gerekli tüm inceleme ve işlemler yapılmıştır.

  Müşterimiz 28.05.2014 tarihinde aranmış ve kendisine detaylı bilgi verilmiştir.

  Müşterilerimiz her türlü talep ve soruları için 444 1 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir.

  Saygılarımızla,

  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş.
  Müşteri Hizmetleri

 • Hüseyin K.
  28 Mayıs
  10:27

  Yaklaşık 5 yıldır kullanmış olduğum 554 598 85 42 No'lu Avea hattım durduk yere aramalara kapatıldı. 23/05/2014 tarihinde''sn müşterimiz Avea hattınız giden aramalara kısıtlanmıştır. Detaylı bilgi için 4441500'ü aramanızı rica ederiz.'' şeklinde bir mesaj geldi ve arama yapamıyorum ve aranamıyorum. Daha 1 ay önce tl yüklemiştim. Müşteri hizmetlerine mail attım ancak tatmin edici bir cevap alamadım daha sonra müşteri hizmetlerini aradım yine olumlu bir cevap alamadım. Böyle giderse hattımı kapatacağım. Başıma böyle bir şey geleceğini tahmin edemezdim.

 • 26 Mayıs
  20:10

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır.İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza bilgi aktarılacaktır.

  Her türlü talep ve sorularınız için 500 numaralı Avea Müşteri Hizmetleri'mizi haftanın 7 günü 24 saat arayabilir, resmi web sitemiz www.avea.com.tr adresimizden bize yazabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  Avea İletişim Hizmetleri A.Ş